Каско для автомобілів придбаних у лізинг

страховка КАСКО

Що таке продукт “Каско для автомобілів придбаних у лізинг”?

КАСКО – це програма, яка включає в себе потенційні ризики для Вашого автомобіля і забезпечує страховий захист від них.

Які базові страхові ризики покриває страховка “Каско для автомобілів придбаних у лізинг”?

Базові страхові ризики:
 • Пошкодження застрахованого ТЗ в результаті ДТП;
 • Незаконне заволодіння ТЗ (викрадення);
 • Пошкодження ТЗ внаслідок протиправних дій третіх осіб;
 • Пошкодження ТЗ внаслідок стихійного лиха;
 • Пошкодження ТЗ в слідстві пожежа, загоряння, вибуху.

Навіщо мені КАСКО?

Ви отримуєте комплексний захист для Вашого автомобіля без зайвих матеріальних витрат. Уклавши договір КАСКО, Ви можете бути впевнені, що в разі пошкодження Вашого автомобіля всі матеріальні витрати і організаційні питання покладе на себе наша страхова компанія.

Що робити при настанні страхового випадку?

1. Перше, що потрібно зробити, протягом 48 годин з моменту настання страхового випадку це повідомити про подію на гарячу лінію за телефоном 0 (800) 500 801 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів на території України). Далі досить слідувати рекомендаціям фахівця служби підтримки, який дасть вичерпні відповіді на всі Ваші питання. 2. Ні в якому разі не залишати місце події і не переміщати автомобіль до приїзду підрозділу компетентного органу. Повідомити компетентним органам про настання страхового випадку протягом 2-х годин з моменту настання страхового випадку, отримати довідку компетентного органу.

Список довідок компетентних органів в залежності від виду настання страхового випадку:

Пошкодження застрахованого ТЗ в результаті ДТП (один з цих документів):
 • схема фіксації ДТП;
 • адміністративний протокол;
 • довідка про ДТП форма.2.
Незаконне заволодіння ТЗ (викрадення):
 • виписку з Єдиного реєстру досудових розслідувань (далі ЕРДР), про внесення відомостей про кримінальне правопорушення за незаконного заволодіння ТЗ або іншого правопорушення третіми особами Видається органами Національної Поліції.
Пошкодження ТЗ внаслідок протиправних дій третіх осіб:
 • виписку з Єдиного реєстру досудових розслідувань (далі ЕРДР), про внесення відомостей про кримінальне правопорушення за незаконного заволодіння ТЗ або іншого правопорушення третіми особами Видається органами Національної Поліції.
Пошкодження ТЗ внаслідок стихійного лиха:
 • довідку з метеорологічної або сейсмологічної служби про стихійне явище або довідку з відповідної комунальної служби, органів місцевого самоврядування, органу внутрішніх справ (в разі настання події стіхійних лих, падіння тіл космічного походження, літальних апаратів або їх частин (уламків), дерев, інших предметів і зіткнення з застрахованим транспортним засобом предметів, самостійно рухаються (крім інших ТЗ), нападу тварин).
Пошкодження ТЗ в слідстві пожежа, загоряння, вибуху:
 • довідка органу з надзвичайних ситуацій (Акт про пожежу, загоряння, вибуху з зазначенням причин).
3. Не починати відновлювальний ремонт пошкодженого автомобіля (не змінювати характер пошкоджень автомобіля) до моменту оформлення акту огляду та фотографування автомобіля представником страхової компанії. 4.Надати ТЗ до огляду і весь пакет документів в т.ч. письмову заяву представнику Страхової компанії для подальшого прийняття рішення по страховому випадку. Все інше за Вас зроблять наші професійні менеджери згідно умов Договору страхування.

Де я можу ознайомитись з умовами договору страхування?

З умовами договору страхування Ви можете ознайомитись за посиланням
!-- I.UA counter -->