Компенсація вартості рейсу

З’явилася можливість підключити унікальну послугу “Компенсація вартості рейсу” при купівлі авіаквитка на сайті bilet.pb.ua .

Як показує досвід, дуже часто авіарейси затримуються, а іноді й зовсім їх скасовують, що призводить до величезних незручностей клієнта. Зміст нашої послуги в тому, що у разі затримки рейсу більше ніж на 2 години страхова компанія повертає клієнту 50% вартості квитка на даний рейс, а у разі його скасування – 100% вартості.

Компенсація вартості рейсу

Вартість такої послуги від 5% вартості авіаквитка в залежності від надійності Вашого рейсу.

Унікальність послуги в тому, що Клієнту не потрібно надавати в страхову компанію для виплати жодних документів, компанія самостійно on-line отримує дані від аеропорту і відстежує ситуацію з кожним авіарейсом. Можливо клієнт ще буде перебувати в аеропорту, страхова компанія вже займається розглядом випадку. І що дуже важливо – зарахування виплати на банківську картку протягом 1 дня.

З послугою “Компенсація вартості рейсу” можливо застрахувати рейс будь-яких авіаліній в напрямку по Україні чи за кордон (весь світ).

Купуйте авіаквитки на сайті bilet.pb.ua з послугою “Компенсація вартості рейсу” і не турбуйтесь за скасування або затримку рейсу.


P.S.:Якщо у Вас вже є квиток і до дати вильоту – більше 48 годин, Ви можете подати заявку на підключення в формі , наш співробітник зв’яжеться з Вами протягом одного дня.

Читайте також:

Коментарі закриті.

!-- I.UA counter -->