ПРАТ СК “ІНГОССТРАХ” стала учасником сервісу Р2Р кредитування

З 1 березня 2016 року ПРАТ СК “ІНГОССТРАХ” стала учасником сервісу Р2Р кредитування, організованого КБ ПриватБанк.

Фахівці ПАТ СК “ІНГОССТРАХ” проаналізували ризики, пов’язані зі страхуванням договорів позики між фізичними особами, і прийняли рішення надати клієнтам якісний сервіс, гарантію безпеки угоди і активів кредитора за договорами позики.

Як партнер ПриватБанку, ПРАТ СК “ІНГОССТРАХ” впевнена в успіху сервісу Р2Р кредитування і готова виконувати перед клієнтами всі взяті на себе зобов’язання.

ІНГОССТРАХ стала учасником сервісу Р2Р кредитування

P.S.: ПРАТ СК «ІНГОССТРАХ» створена в 2004 році в м. Дніпропетровську і немає ніякого відношення до російської “тезки”, яка існує з часів СРСР і на страховому ринку України представлена двома дочірніми компаніями – ІНГО Україна та ІНГО Україна ЖИТТЯ.

Засновниками ПРАТ СК «ІНГОССТРАХ» виступили юридичні особи ТОВ “Приват Сервіс Центр” (Україна, м. Дніпропетровськ), ТОВ “Мобільні платежі України” (Україна, м.Дніпропетровськ) та три фізичні особи (громадяни України). На сьогодні компанія обслуговує більше 2 млн. клієнтів і є лідером ринку страхування населення від нещасних випадків.

За даними журналу «Insurance TOP» за підсумками 9 місяців 2015 року СК «ІНГОССТРАХ» очолила ТОП 50 зі страхування від нещасних випадків і ТОП 50 зі страхування від вогневих ризиків. У рейтингу страхування майна СК зайняла 4 місце.

Згідно з рейтингом українського Forbes за 2015 рік ПРАТ СК “ІНГОССТРАХ” (Дніпропетровськ) увійшла в десятку найнадійніших компаній, зайнявши 7-е місце в рейтингу.

Читайте також:
!-- I.UA counter -->