Оголошення

Шановні клієнти (Страхувальники) ПРАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ІНГОССТРАХ»!

Насамперед дозвольте висловити Вам свою повагу та подякувати Вам за те, що Ви користуєтеся послугами та продуктами нашої компанії. ПРАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ІНГОССТРАХ» завжди намагається бути ближчою до клієнтів, відповідати їхнім вимогам та очікуванням.

Доводимо до Вашого відома, що 23.03.2023 Правлінням Національного банку України прийнято рішення № 114-рш “Про анулювання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ “СТРАХОВА КОМПАНІЯ “ІНГОССТРАХ” ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг”. Рішення Правління набрало чинності з 24.03.2023.

Таким чином, з 24.03.2023 ПРАТ СК «ІНГОССТРАХ» втратило право укладати нові договори страхування та/або продовжувати строк дії укладених договорів страхування, та/або вносити зміни до укладених договорів страхування, проте ПРАТ СК «ІНГОССТРАХ» продовжує виконувати зобов’язання за укладеними станом на 24.03.2023 року договорами страхування. Відкликання ліцензій не звільняє фінансову установу від виконання своїх зобов’язань за договорами про надання фінансових послуг.

У зв’язку із зазначеним, дійсним ПРАТ СК «ІНГОССТРАХ» доводить до Вашого відома, що договори страхування, строк дії яких закінчується після 24.03.2023 року, по закінченню строку дії припиняють свою дію. Продовження строку дії таких договорів страхування, їх лонгація – не відбувається.

Принагідно звертаємо Вашу увагу, що з моменту закінчення строку дії договорів страхування, припиняється обов’язок клієнта (Страхувальника) по внесенню щомісячних страхових платежів.

Клієнтам (Страхувальникам), якими укладались договори страхування з ПРАТ СК «ІНГОССТРАХ» за посередництва страхового агента АТ КБ «Приватбанк» – окремо нагадуємо про необхідність по закінченню строку дії договору страхування з ПРАТ СК «ІНГОССТРАХ» відключити банківську послугу автоматичної оплати коштів до ПРАТ СК «Інгосстрах» (банківську послугу, що надається клієнтам АТ КБ «Приватбанк»– «Регулярний платіж»).

Внесення клієнтами (Страхувальниками) платежів поза межами строку дії відповідного договору страхування не тягне за собою обов’язку Страховика сплатити страхове відшкодування у разі настання страхового випадку, оскільки з припиненням дії договору, припиняються права та обов’язки сторін за таким договором.З повагою,
Керівництво ПРАТ СК «ІНГОССТРАХ».

Читайте також:

Коментарі закриті.

!-- I.UA counter -->