Объявление о возврате страховых платежей

Завантажити зразок в docx
Завантажити зразок в pdf


Шановні клієнти (Страхувальники) ПРАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ІНГОССТРАХ»!

В черговий раз доводимо до Вашого відома, що у зв’язку прийняттям Правлінням Національного банку України рішення № 114-рш “Про анулювання ПРАТ СК “ІНГОССТРАХ” ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг”, з 24.03.2023 ПРАТ СК «Інгосстрах» втратило право, серед іншого, продовжувати (лонгувати) строк дії укладених договорів страхування.

Тож, договори страхування, строк дії яких спливає після 24.03.2023 року, по закінченню строку дії припиняють свою дію. Продовження строку дії таких договорів страхування, їх лонгація – не відбувається.

З моменту закінчення строку дії договорів страхування, припиняється обов’язок клієнта (Страхувальника) по внесенню щомісячних страхових платежів. Внесення клієнтами (Страхувальниками) платежів поза межами строку дії відповідного договору страхування не тягне за собою обов’язку Страховика сплатити страхове відшкодування у разі настання страхового випадку, оскільки з припиненням дії договору, припиняються права та обов’язки сторін за таким договором.

Тож, грошові кошти, що надходять від осіб, що виступали страхувальниками по договорам страхування, строк дії яких закінчився після 24.03.2023 не мають правового статусу – страхового платежу, оскільки відсутні діючі договори страхування, за якими підлягають сплаті такі платежі.

Враховуючи наведене, роз’яснюємо, що для повернення помилково сплачених грошових коштів (сплачених поза межами строку дії договору страхування) Вам необхідно звернутися до ПРАТ СК «ІНГОССТРАХ» з відповідною заявою (завантажити зразок).

Заяву необхідно подавати у паперовому вигляді за адресою: 49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, 2, або засобами електронного зв’язку на електронну адресу vozvraty@ings.com.ua. У разі подання заяви в електронному вигляді така заява та додатки до неї мають бути обов’язково підписані з використанням кваліфікованого електронного підпису, відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги».З повагою,
Керівництво ПРАТ СК «ІНГОССТРАХ».

Читайте также:

Обсуждение закрыто.

!-- I.UA counter -->