5 міст світу з найбільшою протяжністю

У рейтингу представлені міста, що відрізняються історією, культурою та традиціями, але об’єднує їх одне – величезна протяжність.

5. Токіо

Замикає п’ятірку міст світу з найбільшою протяжністю Токіо, столиця Японії. Його довжина становить 92 км. Місто розташоване на острові Хонсю. Токіо вважається не містом, а префектурою, до складу якої входить кілька невеликих островів. У столиці проживає понад 13 млн осіб. У на початку 2015 року британським журналом Economist Токіо був названий найбезпечнішим містом світу.

5 міст світу з найбільшою протяжністю. Токіо

By Cors wikimedia

4. Пекін

Пекін – одне найбільших китайських міст. Воно розкинувся на 107 км в довжину. У 2010 р в Пекіні проживало 17,5 млн осіб. Йому по праву належить статус центру країни в сфері культури, політика і освіти. У 2008 році в Пекіні пройшли Літні Олімпійські ігри, а в 2022 році в місті пройдуть Зимові Олімпійські ігри.

5 міст світу з найбільшою протяжністю. Пекін

By Kim Sderivative wikimedia

3. Кривий Ріг

Третє місце займає Кривий Ріг. Його протяжність становить 126 кілометрів. Воно є найвужчим з усіх протяжних міст світу.

Відома легенда свідчить, що запорізький козак Ріг, поранений і прозваний «Кривим Рогом», залишив військову службу і оселився біля злиття Саксагані з Інгульцем. Заснований ним зимовник згодом став хутором. Ім’я першого поселенця нібито перетворилося в назву селища. Однак легенда все ж залишається легендою …

5 міст світу з найбільшою протяжністю. Кривий Ріг

By WDKeeper wikimedia

2. Сочі

Протяжність міста Сочі по береговій лінії Чорного моря – близько 145 км. Сочі був столицею XXII зимових Олімпійських ігор.

5 міст світу з найбільшою протяжністю. Сочі

By Andrey Babushkin wikimedia

1. Мехіко

Очолює список найпротяжніших міст світу Мехіко. Його територія простягається на 200 км в ширину. Кількість жителів тут перевищує 19,7 мільйона. Мехіко часто називають музеєм під відкритим небом. У ньому знаходиться понад 1400 різноманітних реліквій, близько 80 музеїв, велика кількість археологічних пам’яток та інших культурних цінностей.

5 міст світу з найбільшою протяжністю. Мехико

By Eneas De Troya wikimedia
Читайте також:
!-- I.UA counter -->