Фотографії без Photoshop’у

Більшість сучасних фотографій оброблені в Photoshop’і. Віртуози графічних редакторів можуть творити дива з фотографіями. Ми вже звикли до того, що потрібно сумніватися в реальності знімку.

Представляємо Вашій увазі видовищні фотографії, які не оброблялися в графічних редакторах. Іноді, щоб зробити подібний кадр потрібно просто опинитися в потрібний час у потрібному місці.

1. Салар де Уюні, Болівія

Найбільше у світі висохле соляне озеро. Без сонячних окулярів не обійтися, тому як озеро сильно сяє і переливається на сонці.

Салар де Уюні

2. Дерева у парку Шенбрунн у Відні

Палац Шенбрунн – одна з віденських резиденцій австрійських імператорів. Палац був побудований на початку XVIII століття. Навколо нього був розбитий неймовірно красивий парк.

Дерева у парку Шенбрунн

3. Повітряна сукня

Повітряна сукня

4. Геологічний парк Данься, Китай

Таке природне явище – результат руху земної кори, вивітрювання та ерозії, що відбувалися протягом мільйонів років. У 2010 році геологічний парк був включений до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Геологічний парк Данься

5. Будівля на Авеню Георга V, Париж

Ще недавно мешканці та гості Парижа могли бачити на авеню Георга V незвичайну будівлю. Всі лінії будинку були спотворені і зігнуті. Розгадати секрет будинку допитливі туристи могли лише підійшовши до нього ближче. Під час реставрації будівля була вкрита полотном загальною площею 2,5 тисячі квадратних метрів з унікальними зображеннями.

Будівля на Авеню Георга V

6. Скульптура в Новій Зеландії

Незвичайна скульптура називається “Horizons”. Це одна з найбільш вражаючих оптичних ілюзій у світі. Висота конструкції близько 15 метрів.

Скульптура в Новій Зеландії

7. Здається, що човен ширяє у повітрі

човен ширяє в повітрі

8. Дерева після витоку отруйних відходів, Західна Угорщина

Дерева після витоку отруйних відходів

9. Замерзле озеро, Швейцарія

Замерзле озеро

10. Скульптура Алісії Мартін «Падаючі книги»

Падаючі книги

Джерело: ffun.io
Читайте також:
!-- I.UA counter -->