“Кумедні” страховки

У багатьох з нас є страховка, це може бути страховка від нещасного випадку або ж КАСКО. Деякі намагаються застрахуватися від незвичайних ситуацій. Представляємо Вам добірку найбільш “кумедних” страховок.

ноги Роналду застраховані на 90 млн

Мадридський футбольний клуб “Реал” застрахував ноги всесвітньо відомого гравця Кріштіану Роналду на 90 млн фунтів стерлінгів ($ 153 млн). Ця сума перевищила вартість самого португальського нападаючого для клубу, який був викуплений у “Манчестер Юнайтед” за 80 млн фунтів.

Мерв Хьюз, австралійський гравець в крикет застрахував свої вуса на $ 350 тис.

Америка Феррера, що зіграла головну роль, в американському серіалі “Погануля” (російська версія серіалу називалася «Не родись вродливою»), застрахувала свої зуби на $ 10 млн. У ролі страховика виступила компанія Lloyds of London, яка вже не раз страхувала різні цінні частини тіл знаменитостей.

Легендарний гітарист Кіт Річардс з групи The Rolling Stones застрахував від пошкоджень свій середній палець лівої руки на $ 1,6 млн.

Дегустатор застрахував свій ніс

Дегустатор з Франції Ілля Горт застрахував свій ніс на суму 5 млн євро. Горт є власником виноробної компанії Chateau de la Garde в Бордо, яка випускає вино марки Tulipe Wines. Повна сума страховки буде виплачена в тому випадку, якщо ніс знаменитого дегустатора втратить нюх. Юристи страхової компанії заборонили виноробу їздити на мотоциклі і боксувати.

Генаро Пеллічіо, дегустатор кави компанії Costa Coffee, оцінив свій язик у $ 14 млн. Дегустатор перепробував величезну кількість сортів кави.

У Лондоні в 1932 році на чемпіонаті світу з володіння йо-йо здобув перемогу Харві Лоу. Після він поїхав в тур по всьому світу. Виробник іграшок настільки дорожив своїм представником, що застрахував його руки на 150 тисяч доларів.

Компанія Hullberry Insurance Company зі штаб-квартирою в Амстердамі пропонує страхування від незвичайних ризиків.

Страховка на випадок якщо застрягнете у ліфті

Якщо ви застрягнете в ліфті, компанія компенсує вам втрачений час, заплативши 75 євро.

Ви вибігли з будинку без ключів, а двері зачинилися – страховка дозволить отримати до 100 євро, які покриють ваші витрати на відкриття дверей.

Якщо підвищитися ціна на бензин більш ніж на 15%, то страхова компанія відшкодує додаткові витрати на наступні 1000 літрів.

Джерело: ria
Читайте також:
!-- I.UA counter -->