Найкращі ресторани України 2015 року

Національна Ресторанна премія СОЛЬ назвала найкращі ресторани України. Загальна кількість номінантів премії склала 1140 ресторанів з 40 міст України. Головні критерії оцінки – це кухня, сервіс, атмосфера і спеціалізація ресторану.

Найкраща кав’ярня – Fair Finch, Київ

Fair Finch

автор Олег Батрак bigmir.net

Fair Finch – це не просто чергова кав’ярня, а цілий центр, де кожен відвідувач може простежити за життєвими стадіями кави. Велике світле приміщення без зайвих меблів і прикрас. Територія центру поділена на невеликі тематичні зони. У кавовій лабораторії можна спробувати каву чотирьох сортів: Гватемала Бурбон, Гондурас Катімор, Гондурас Катуаі і Коста-Ріка Катурра.

Адреса: м.Київ, вул. Воздвиженська 45-49

Найкращий м’ясний ресторан – Goodman, Київ

Goodman

В GOODMAN подають класичні стейки з американської мармурової яловичини. Їх готують на натуральному деревному вугіллі, в спеціальній печі – хоспері.

Адреса: м.Київ, вул. Жилянська, 75

Найкращий рибний ресторан – Золота форель, Коростів

Золота форель

Головна особливість ресторану – це рибні страви. Тут можна спробувати форель на мангалі. Поруч з рестораном розташувалися ставки з фореллю і качками.

Адреса: м. Коростів, вул. І. Франко

Найкращий ресторан української кухні – Грибова хата, Буковель

Грибова хата

Про ресторан “Грибова хата” залишають позитивні відгуки численні відвідувачі.

Адреса: Буковель, с. Поляница

Найкращий ресторан національної кухні – Fratelli, Одеса

Fratelli

Тут готують класичну італійську кухню, яку подають з вином зі своєї колекції. На даху ресторану шеф Стефано Де Міхеліс вирощує зелень на власній грядці.

Адреса: м. Одеса, вул. Грецька, 17

Найкращий кондитерська – The Cake, Київ

The Cake

Сніданки подають з ранку і до пізньої ночі. Тут можна скуштувати десять видів кейків, еклери, тарти, зефір і мармелад ручної роботи.

Адреса: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 5

Ресторан з найкращою винною картою – Собака з’їла голуба, Київ

Собака з'їла голуба

У назві ресторану “собака” – відомий значок @, який ми вказуємо в адресі електронної пошти. А голуб – раніше доставляв пошту (Колись в будівлі ресторану була перша кінна поштова станція в Києві). І оскільки нові технології поглинули старі, то виходить, що собака з’їла голуба.

Адреса: м. Київ, Бесарабська пл, 7

Найкращий пивний ресторан – Хряк, Чернігів

Хряк

Це м’ясний ресторан, де подають справжнє пиво, зварене в Чернігові. Інтер’єр поєднує добротні дерев’яні столи без скатертин, м’які стільці зі шкіряною оббивкою, шкіряні дивани, винну шафу, відкриту кухню і контактну барну зону.

Адреса: м. Чернігів, вул. Київська 5

Найкращий ресторан авторської кухні – VINTAGE NOUVEAU, Львів

VINTAGE NOUVEAU

Затишний зал, бездоганний сервіс і звичайно ж вишукана кухня. З появою нового шеф-кухаря кухня закладу доповнилася новими відтінками – з’явилося багато авторських страв і десертів.

Адреса: м. Львів, Сербська, 11

Відкриття року – Улюблений Дядя, Київ

Улюблений Дядя

Приміщення розділене на комфортні просторі зони: вітальня, кабінет з бібліотекою, кухня. У меню можна знайти цікаві сезонні пропозиції.

Адреса: м. Київ, Паньковська, 20

Найкращий бар – Parovoz Speak Easy, Київ

Parovoz Spеak Easy

Рецепти коктейлів ретельно відбирають з великої бібліотеки барних книг. До речі, в меню немає жодного авторського коктейлю – тільки перевірена часом класика.

Адреса: м. Київ, Красноармійська, 19

Джерело: saltawards.com
Читайте також:
!-- I.UA counter -->