Нетривіальні випадки в літаках

The Daily Mail опублікувала найбільш нетривіальні випадки в літаках.

Літак з двома пасажирами на борту

Літак з двома пасажирами на борту

Літак авіакомпанії Delta, який здійснював переліт з Клівленда в Нью-Йорк затримався на 11 годин. Практично всі пасажири відмовилися від квитків або замінили їх. Залишилося всього лише двоє терплячих пасажирів, які полетіли зазначеним рейсом.

12 шарів одягу

12 шарів одягу

Вокаліст музичної групи не хотів переплачувати за багаж. Перед відльотом він одяг на себе всі речі, які збирався взяти із собою: 6 футболок, 4 светри, 3 пари джинсів, 2 пари кросівок, 2 куртки та 2 капелюха. Вийшло 12 шарів одягу! У результаті він втратив свідомість від теплового удару під час польоту.

Невдалий підпал

Невдалий підпал

Пасажир, що летів рейсом Shenzhen Airlines, змусив добряче понервувати екіпаж і попутників. Він намагався підпалити салон, але був знешкоджений іншими пасажирами. Вражаюче відео, записане під час інциденту, підірвало соцмережі.

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Келлі Кігз, що стала свідком з’ясування стосунків між чоловіком і жінкою – сусідами по ряду, вирішила вести в Twitter онлайн-трансляцію. За подіями стежили тисячі людей в усьому світі.

Великий пес

Великий пес

Пес на прізвисько Хенк здійснив політ у першому класі. Через свої розміри пес більше нікуди б не помістився. Справа в тому, що вихованець може пересуватися тільки на спеціальній колясці через хворобу. Хенк своєю появою в аеропорту зворушив всіх: інших пасажирів, співробітників авіакомпанії, користувачів соцмереж.

Пологи в небі

Пологи в небі

Коли літак авіакомпанії China Airlines приземлився на Алясці, на його борту було на одного пасажира більше, ніж коли він вилітав з Тайваню. Причина в тому, що одна з пасажирок в польоті народила дитину. На борту серед пасажирів був лікар. Він і прийняв пологи за допомогою стюардес.

Двійники

Двійники

Уявіть: ви заходите в літак, а ваше місце вже зайняла людина, яка практично є вашою копією. Саме це сталося з рудобородими попутниками Нілом Дугласом і Робертом Стірлінгом на рейсі Ryanair. Селфі двох «близнюків» облетіло ЗМІ по всьому світу.

Привид

Привид

Олеся Подкоритова з Кургану зробила селфі на борту літака і виклала знімок в соцмережі. Моторошну фігуру виявили на фото її друзі. Привид, чи, може, прибулець, знаходився за спиною нічого не підозрюючої пасажирки.

Джерело: The Daily Mail
Читайте також:
!-- I.UA counter -->