Незвичайні готелі України

Готель – це не тільки місце для сну. Ми спробуємо Вас в цьому переконати. Є такі готелі, які підкорюють своєю індивідуальністю. Представляємо Вашій увазі добірку найбільш незвичайних і дивовижних готелів України.

Готель «Історія», Поляниця

Готель Історія

Джерело фото: booking.com

Цей дизайн-готель знаходиться в 2 км від підйомників гірськолижного курорту Буковель.

Чотириповерховий дизайн-готель, присвячений історії України, де кожен з номерів відображає певний етап в історії нашої держави: первісна доба, трипільська культура, скіфська доба, Русь, княжа доба, кріпосне право, козацтво, національно-визвольний рух, класика.

Готель Історія

Джерело фото: booking.com

Готель Історія

Джерело фото: booking.com

Розташування: Івано-Франківська область, c. Поляниця, урочище Подина.

Дизайн-готель 11 Mirrors, Київ

11 Mirrors

Джерело фото: booking.com

Сучасний дизайн-готель 11 Mirrors знаходиться в центрі Києва, всього в декількох кроках від Національної опери та Володимирського собору.

Всі дизайнерські рішення готелю спрямовані на створення балансу краси і стилю. Елегантна простота і прямі лінії інтер’єру, на думку творців, є ідеальним простором для нових думок, ідей і натхнення.

11 Mirrors

Джерело фото: booking.com

Розташування: Київ, вулица Богдана Хмельницького 34А.

Арт-готель «Баккара», Київ

Готель Баккара

Джерело фото: booking.com

Бутік-готель «Баккара» розташований прямо на березі річки Дніпро. Тобто це плавуча баржа, перетворена на затишний готель. З вікон готелю, розташованих з одного боку, можна милуватися прекрасною панорамою дніпровських берегів, з іншого – мальовничими алеями парку.

Готель Баккара

Джерело фото: booking.com

Розташування: Київ, Венеціанський острів, 1,

Замок «Радомисль», Радомишль

Радомисль

Джерело фото: companion.ua

Готель являє собою нерозривну частину музейного комплексу «Радомисль». Номери виконані в аскетичному стилі раннього модерну і трохи нагадують чернечі келії. Вони оформлені в світлих, теплих тонах з підкресленими елементами цегляної кладки.

Розташування: Житомирська область, Радомишль, вул. Щорса, 15.

Готель «Тридев’яте царство», Скала Подільська

Тридев'яте царство

Джерело фото: carstvo.at.ua

Цей готель нагадує казковий замок. Він теж побудований з каменю та дерева. Незвичайна форма вікон і низький кам’яний паркан додають схожість зі старовинним лицарським житлом.

Тридев'яте царство

Джерело фото: carstvo.at.ua

Розташування: Тернопільська область, Борщівський район, смт Скала Подільська, вул. Юрдига, 19.

Еко-готель «Friend House», Кіровське

Friend House

Джерело фото: prohotelia.com.ua

Еко-готель побудований за спеціальним проектом з біорозкладаних матеріалів. Перед будівництвом було проведено спеціальний аналіз інформаційно-енергетичного поля. У результаті готель став виглядати так, ніби він з’явився сам по собі. Матеріали, з яких збудовано споруду, виключно екологічно чисті: глина, дерево, черепашник, очерет.

Ширина вікон така, що дозволяє підтримувати рівень освітленості такий же, як на вулиці. Інтер’єр номерів місцями нагадує печеру з численними отворами, куди проникає сонячне світло, що створює в номері особливу атмосферу.

Friend House

Джерело фото: prohotelia.com.ua

Розташування: Дніпропетровська область, смт Кіровське

Джерело: igotoworld.com
Читайте також:
!-- I.UA counter -->