Пес, засуджений до довічного ув’язнення

Пес Пеп відомий як пенсильванский вбивця-кішок, який був засуджений в 1924 році до довічного ув’язнення в Східній державній в’язниці за жахливе вбивство кішки губернатора штату Пенсильванія.

Пес Пеп

У газетах того часу писали, що чорний лабрадор на прізвисько Пеп напав і вбив кішку, яка належала дружині тодішнього губернатора Пенсильванії Гіффорда Пінчоту. І абсолютно не страждаючи від будь-яких докорів сумління за свій ганебний злочин, Пеп отримав довічний термін без можливості умовно-дострокового звільнення.

губернатоа Пенсильванії Гіффорд Пинчоту

Репортери газети писали, що пса підставили: Пеп у дійсності був абсолютно невинний. Його єдиний злочин був у тому, що він роздер подушку з канапи на ґанку будинка губернатора. Син губернатора Пінчота пізніше згадував, як його батька просто закидали тисячами листів з проханнями звільнити Пепа, після того, як в газетах з’явилося фото собаки з номером ув’язненого на грудях.

Насправді все було менш захоплюючим. Пеп спочатку був подарунком губернатору Пенсильванії від племінника його дружини Корнелії Брайс Пінчот. Один з її родичів займався розведенням лабрадорів. На початку першого терміну Пінчота на посаді губернатора, який тривав з 1923 по 1927 рік, Пеп став улюбленцем домашнього господарства.

Але на початку 1924 р він розірвав подушку з канапи на ґанку. Губернатор вирішив, що неслухняна собака повинна пройти курс в пенітенціарній установі в штаті Мен. Пеп був відправлений до в’язниці, але не як ув’язнений.

Східна державна в'язниця

By Thesab wikipedia.org

Під час візиту в штат Мен, губернатор Пінчот бачив, як собак використовують в якості терапії, щоб допомогти ув’язненим реабілітуватися, і подумав, що Пеп може бути ідеальним кандидатом. Насправді Пеп був відправлений до в’язниці в якості домашньої тварини для ув’язнених. У 1929 році, коли збудували нову в’язницю в Грейтерфорді, Пепа перевели туди.

Джерело: dailymail
Читайте також:
!-- I.UA counter -->