Відомості із життя Ейнштейна, про які Ви могли не знати

Хоча Альберт Ейнштейн, один з найвідоміших учених всіх часів, але можливо серед представлених нижче фактів знайдуться ті, про які Ви не знали. Незважаючи на те що йому вдалося повністю змінити науку, Альберт був звичайний хлопець з приземленими проблеми, такими як, наприклад, жахлива пам’ять. Він зумів завоювати серця і уми кожного інтелектуала.

Альберт Ейнштейн

фото wikipedia

Патологоанатом, який робив розтин Ейнштейна, вкрав його мозок і зберігав у формаліновому розчині в банці близько 20 років.

Альберт Ейнштейн

фото wikipedia

До 4-х років майбутній геній не розмовляв взагалі, чим змушував своїх батьків побоюватися, що він відстає в розвитку.

Альберт Ейнштейн

фото wikipedia

Ви можливо чули, що у Ейнштейна в школі були проблеми з математикою. Але це неправда, він був математичним генієм з дитинства. Походження міфу про те, що Ейнштейну не давалася математика невідоме. Можливо, це пов’язано з тим, що останні шкільні роки він провів у Швейцарії, де оціночна шкала представлена у зворотному напрямку на відміну від німецької. За іншою версією, це пов’язано з тим що Ейнштейн звертався за допомогою до відомих математиків. Причина була не в нестачі його знань, а в тому що теми над якими він працював були надто складними.

Ейнштейн не зміг поступити у Федеральну Політехнічну Академію в Цюріху з першого разу. Ні, математику він звичайно ж склав блискуче, а ось французьку мову і ботаніку завалив.

Федеральна Політехнічна Академія

фото wikipedia

По закінченню Федеральної Політехнічної Академії, Альберт не зміг знайти роботу викладача і став клерком в патентному бюро Швейцарії.

Будучи клерком Ейнштейн написав 4 роботи, які змінили майбутнє науки.

Ейнштейн написав 4 роботи

фото wikipedia

Ейнштейну пропонували зайняти пост президента Ізраїлю, але він відмовився.

Існує поширена помилка, що Ейнштейн отримав Нобелівську премію за теорію відносності. Насправді він отримав її за “відкриття закону фотоелектричного ефекту».

закон фотоелектричного ефекту

фото wikipedia

Ейнштейн переконав свою першу дружину розлучитися з ним, пропонуючи їй гроші, які він отримає за Нобелівську премію … за кілька років до того як він насправді отримав її.

Ейнштейн слова дотримав: всі $ 32 тис. (величезна сума на той час) він віддав колишній дружині.

Ейнштейн

фото wikipedia

Ейнштейн мав погану пам’ять, забував імена, телефонні номери та дати.

Після розлучення зі своєю першою дружиною він одружився зі своєю кузиною і емігрував до США після того, як нацисти прийшли до влади.

Ейнштейн

фото wikipedia

І наостанок, забавний факт – зовнішність Ейнштейна надихнула Стюарта Фріборна, британського художника, на створення ляльки магістра Йоди із “Зоряних воєн”.

Ейнштейн

фото wikipedia
Джерело: list25.com
Читайте також:
!-- I.UA counter -->